Zijn.

21-08-2026

ZIJN.

Gisterochtend op mijn hele vroege ronde met Blanka 🦮 rond zes uur, drie heel verschillende mooie lichtmomenten
net buiten Dongen.

Eerst die prachtige lage zon welke precies tussen de sparren rij door piept en de wolkenrand goud omlijnt, om moment om heel even stil te staan en vol bewondering te kijken wat het licht met de wolken doet.
Langzaam doorlopend richting het kanaal werd de dag steeds meer een stukje wakker zo ook de natuur.
Ik ontdek langs het stille kanaal een blauwe reiger en een buizerd in rust naast elkaar in de berm op de betonnen rand aan de overkant, terwijl het water hunzelf en de wilgen spiegelt, zo moooooi.
Bijna aan het eind van mijn wandeling zie ik de lucht als de ochtend helemaal wakker is, brede zonnestralen die in de volksmond Jacobsladder heten welke door het wolkendek boven de bosrand vallen.

Alle drie laten zonder woorden zien wat “ZIJN” uiteindelijk van uit zichzelf beschrijft:

Dat iets alleen hoeft te staan zoals het is om rust te geven, geen extra vorm,geen prikkels helemaal niets eromheen.
Er is leven, ik ben hier.!

Deze krachtige en eerlijke boodschap herinnert je eraan dat je uniek bent.Jezelf zijn brengt rust, omdat je niet hoeft te doen alsof. Een bekende en gelijksoortige klassieker is van Oscar Wilde: “Wees jezelf; alle anderen zijn al bezet.
“Waarom dit belangrijk is ?
Je straalt de meeste energie uit als je dicht bij je eigen gevoel blijft. Dat is echte kracht.
Geen imitatie, Als je een ander nadoet is dat eigenlijk een tweederangs versie van die persoon in plaats van het origineel.
Jezelf voordoen als iemand kost te veel energie, wees jezelf dat geeft rust in je hoofd
Uiteindelijk ben je op je best wanneer je bent wie je bent. ❤️

Warme groet, Gerda Sinon-Brander
Rouwcounselor & Life coach
crossinglevenscoaching.com


Ontdek meer van Cros’sing Levenscoaching

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Plaats een reactie