
Verandering…
Als we op dit moment om ons heen kijken in de natuur dan ,zien , voelen en ruiken we dat er iets te gebeuren staat.
Er is een een proces aan de gang, een proces welke ons in een nieuw seizoen brengt.
Het seizoen van de HERFST!
Het is niet van de ene op de ander dag herfst, het duurt een periode voor de herfst zijn definitieve intrede heeft gedaan.
Herfst kan ook met het vallen van het blad een periode zijn die ons nostalgisch of triest kan maken. Oud zeer en verdriet dat in al zijn geuren en kleuren naar boven komt.
Zo is het met ons mensen, jong & oud , als wij een periode van verandering ingaan kost dat ons iets.
We moeten eerst iets afleggen,doorleven en omarmen voordat er iets nieuws , iets mooiers kan ontstaan en opbloeien.
In totaal andere kleurstelling en met andere geuren en vormen.
En zo worden onze levensverhalen die in en door de de tijd beschadigingen hebben opgedaan langzaam doorleefd, omarmt en geheeld , verweven in ons leven.
Heb jij behoefte aan een gesprek of wandeling, neem dan via deze website contact met mij op. Samen kijken we dan wat jou kan helpen. Durf de eerste stap te zetten op jou pad naar verandering.
Warme groet, Gerda
Lifecoach & Rouwcounselor
©️2022 Gerda Sinon-Brander