
‘Winteren’
In een periode van tijdelijk ‘Winteren ’ mag een mens o.a. steeds meer leren wat er voor gezonde inzichten uit het leven te halen is.
Tijdens het Winteren verken je op een jou eigen prachtige en troostrijke manier de donkere periodes van het leven, juist door het proces van leren herkennen, begrijpen en zelfs koesteren. En ook wanneer we ons moeten terugtrekken om onszelf te verzorgen en te herstellen. We zullen er misschien nooit voor kiezen om te winteren, maar we kunnen wel kiezen hoe.
Althans dat is mijn persoonlijke ervaring, nu ik al bijna een half jaar aan het noodgedwongen tijdelijk ‘winteren’ ben.
Zo’n periode geeft zoveel meer, o.a. nieuwe inzichten, als je het ‘winteren’ wilt en kunt omarmen.
En deze inzichten deel ik graag met jullie.
Eén van die inzichten is :
Dat een mens zoveel meer is dan wat-ie mist, of verlangt, voelt of vindt. En dat is waar het leven als mens ‘die het alleen zijn in de rust zoekt’ om kan draaien.
Dit om de betekenis van het bestaan niet te ontlenen aan een mening of het gevoel. En dat kan zo’n groot geschenk zijn, daar kan echt geen gemis tegenop.
“Hoe stiller je wordt, hoe meer je kunt horen”.❤️
Warme groet, Gerda Sinon-Brander
Rouwcounselor & Life coach
crossinglevenscoaching.com
Ontdek meer van Cros’sing Levenscoaching
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.
