
Oh zo fijn, vanochtend voor het eerst sinds mijn hartinfarct 7 weken terug, samen met Blanka, en grote vriend Kwispel en zijn lieve bazin weer even met de auto naar het bos.
Lekker op ons gemakje kuieren over de paden en de honden heerlijk samen op hun manier ravottend over de paden.
Wat was dat al snuivend, kijkend en luisterend genietend van de wisseling van het seizoen ‘de zomer’ die nu onderweg is naar de herfst.
Als we op dit moment dan om ons heen kijken in de natuur dan ,zien , voelen en ruiken we dat er iets te gebeuren staat.
Er is een een proces aan de gang ‘een proces waar ook ik nu in zit’ welke ons in een nieuw seizoen brengt.
Het seizoen van de HERFST! het is vergelijkbaar met mijn proces.
De natuur is onderweg naar de herfst waar ik naar onderweg ben ? geen idee maar in elk geval iets moois.
Het is niet van de ene op de ander dag herfst, het duurt een periode voor de herfst zijn definitieve intrede heeft gedaan.
Herfst kan ook met het vallen van het blad een periode zijn die ons nostalgisch of triest kan maken. Oud zeer en verdriet dat in al zijn geuren en kleuren naar boven komt.
Zo is het met ons mensen, als wij een periode van verandering ingaan kost dat ons iets.
We moeten eerst iets afleggen,doorleven en omarmen voordat er iets nieuws , iets mooiers kan ontstaan en opbloeien.
In totaal andere kleurstelling en met andere geuren en vormen.
De bomen in het bos laten alle bladen los.
Alles laten ze gaan, en ze fluisteren heel stil en zacht: loslaten is nodig , om sterker in het leven te staan.
En zo worden onze levensverhalen die in en door de de tijd beschadigingen hebben opgedaan langzaam doorleefd, omarmt en geheeld , losgelaten en verweven in ons leven. ♥️
Warme groet, Gerda
Lifecoach & Rouwcounselor
crossinglevenscoaching.com
Ontdek meer van Cros’sing Levenscoaching
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.
